אודות

קבוצת דה בוקס הינה חברת החזקות שפועלת בעולמות הטכנולוגיה, המדיה והבידור העולמי.
מה שהחל באפריל 2001 כאולפן הקלטות צנוע ברמת גן, צמח להיות פירמת מדיה שמורכבת משבע חברות בת, ואחזקות בנכסים שנעים מפלטרפומות דיגיטליות ועד לנדל"ן מסחרי.
כשהחברה נוסדה על ידי אלי אוזן, היא נקראה "הקופסא – בית לרעיונות חדשים" ולמרות שאותו הבית התרחב למשרדים בתל אביב, ניו יורק ומומביי, התשוקה לרעיונות חדשים היא עדיין הכוח המניע
לקבוצת דה בוקס היסטורה ארוכה של דברים ש'שנעשו לראשונה' זאת בדגש על יוזמות שנוצרו בנקודת המפגש בין תוכן לטכנולוגיה. כך למשל דה בוקס פרסום, לקחה מפרסמים לעולמות הAR (מציאות רבודה) כבר ב2009. חברת Screenz אפשרה ליותר ממליון משתמשים, בו זמנית, לייצר אינטראקציה עם תכנית פריים-טיים אמריקאית, שבאה לידי ביטוי בשידור חי. יכולת שהפכה את הטלוויזיה המסחרית, לראשונה, לבאמת אינטראקטיבית.
שדרת הניהול של הקבוצה מביאה שנים של נסיון בחזית עולמות הבידור, הדיגיטל והמדיה לעשייה היומיומית. כיאה לחברה שחרטה על דגלה את השילוב כין תוכן לטכנולוגיה, מרכזי פיתוח של הקבוצה נמצאים ברמת החייל ובמתחם הבורסה ומהווים אבן שואבת למיזמים וכשרונות בתחום התכנות, העיצוב, הUX, התוכן, ועוד.
השילוב של פעילות בינלאומית, שדרה ניהולית חזקה וצוות של כשרונות-על שמוציאים את החזון לפועל הם אלו שהופכים את דה בוקס לגשר בין העולם העסקי הבינלאומי ופרץ החדשנות שנובע מישראל.
אותו השילוב מאפשר לקבוצה לצבור את הנסיון המדוייק שנדרש מחברה שמטרתה היא בניית דברים שלא נעשו מעולם.

סקרינז היא חברת תוכן מבוססת טכנולוגיה. לחברה שתי זרועות: זרוע התוכן (originals) וזרוע הטכנולוגית (Platform): Screenz Platform מאפשרת לגופי תוכן מקצועיים (ברודקאסטרים, פאבלישרים, טלקוס) לנהל מערכת יחסים אישית עם הקהל הרחב שלהם. הטכנולוגיה עושה שימוש בטכנולוגית ביג דאטה על מנת לאסוף נתונים של מסת צופים ולנתח מתוכם Entertainment DNA  עבור כל צופה אינדיבידאולי. המידע מאפשר יצירת חוייה אישית ומותאמת לכל צופה. בנוסף, גוף התוכן מקבל דאטה מדוייקת ואישית של צופיו, שהוא יכול לעשות בה שימוש לטובת אופטימיזציה של הפרסום ובניית קהילה חכמה. הפלטורמה נמצאת בשימוש על ידי גופי ענק כגון ABC, Univision, and Globo Brazil. חטיבת התוכן המקורי מייצרת ומפיקה פורמטים לטלוויזייה ולאינטרנט שמשלבים בין יכולות דרמטיות ליכולות דיגיטליות. החטיבה הוקמה בשנת 2018 על בסיס הזרוע הטכנולוגית והיא עושה שימוש בכלים הייחודיים שפותחו בחברה מחד ובנסיון העשיר שיש בחברה ביצירת חוויות תוכן מצד שני (למפרסמים, ולגופי טלוויזיה). החברה ממציאה מחדש את האופנים והדרכים בהם ניתן לספר סיפור במציאות של צריכת תוכן במדיות שונות.
מזה 13 שנים, חברת הפרסום דה בוקס מעניקה קול ונראות ייחודיים ללקוחותיה. הסוכנות יצרה מאות פרוייקטים וקמפיינים עבור מותגים מובילים ומעניקה שירותיה שנעים מאסטרטגיה מלאה ועד להפקות מורכבות. לחברה התמחות בעולמות הstorytelling הקלאסים שמופצים ומנוטרים במדדים דיגיטליים מתקדמים. הפרוייטים, שרבים מהם היו "הראשונים מסוגם" נעים מסדרות תוכן ממומן ועד לחוויות AR עבור מותגים כגון קסטרו, בנק לאומי, פרטנר Nike, Bose, ועוד רבים וטובים.
Meuzan הינו משרד ניהול פיננסי שפועל ברמת גן כבר משנת 1969 לאורך השנים, פיתח המשרד מומחיות בתחום המדיה, הפרסום והדיגיטל וחווה צמיחה משמעותית עם התפתחות תעשיית הסטרטאפים הישראלית. באופן טבעי, למי שחי ופועל בעולם החדשנות, גם המתודה שלנו צמחה מתוך זיהוי של כשלי שוק כשבראשם השאלה : אם העסק שלך מבטא חדשנות, למה הניהול הפיננסי שלך מתבצע באותו אופן שבו הוא מבוצע כבר 20 שנה (ולמה ניהול פיננסי משרת בפועל את רשויות המס ולא את הלקוח). גישתנו וסל השירותים של Meuzan התפתח לאורך השנים לאור ניתוח מתמשך של צרכי הלקוחות שלנו. הערך השירותי שמוביל אותנו הוא: וודאות - היכולת לתת ללקוח הבנה מידית, בזמן אמת, של מצב החברה, וכן היכולת לתת ייעוץ ברור שייתן לחברה אופק עתידי (או שקט בגזרה הפיננסית לכל הפחות).
יוזמה שמטרתה להוות גשר בין חדשנות ישראלית וחברות בינלאומיות. בהתבסס על הפעילות הבינלאומית הענפה של קבוצת דה בוקס, אנו באים לענות על שני צרכים 1. זה של החברות בינלאומיות שמעוניינות לקחת חלק בפרץ החדשנות, הטכנולוגיה וההזדמנויות העסקיות שיוצאות מישראל ו2. זה של הסטרטאפים הישראלים, שללא פריצה לשווקים בעולם, אין הצדקה כלכלית לפעילות שלהן. היוזמה מגובה בכלי השקעה ייחודיים, תמיכה בשירותים מקצועיים ומערך מנטורניג שפותח מתוך ראיית העולם הייחודית של השותפים בה (Abalez)
גוף השקעות שמתמקד בשלבים מוקדמים של מיזמי טכנולוגיה בעולמות המדיה ו B2C. הפעילות הוקמה כשותפות בין הקבוצה, עודד ורדי -מהאנג'לים הבולטים בישראל, וחברת Univision – ענקית מדיה אמריקאית שמתמתחה בקהל הלטיני וההיספני. מאז הקמתה ב2016 השקיע TML בשש חברות. הקרן פועלת מתחת לרדאר, ולא מקבלת פניות להשקעות מבחוץ
חברת המדיה של הקבוצה שמאגדת שלוש חברות מדיה ישראליות לטובת יצירת ערך ייחודי למפרסמים ואתרי תוכן בישראל. החברה מציעה פתרונות פרסום פרוגרמטים, ישירים ו multi-channel. היא מציעה לפאבלישרים Fill Rates גבוהים יותר ופרסום מאובטח. למפרסמים היא מציעה טראפיק איכותי, ממשק דאטה רחב ויכולות טרגוט עמוקות.
פלטפורמה פורצת דרך, אשר הופכת כל דף אינטרנט לכיכר חיה של יוזרים אקטיבים. Incounter מייצרת באופן מיידי מיקרו-קהילות, על הדף, שמתאגדות סביב נושא הדף/האתר. המעורבות האקטיבית של הגולשים מאפשרת ליצרני התוכן הדיגיטלים לאגד קהל נאמן של קוראים וצופים ומעניקה להם שכבת דאטה עשירה לטובת שדרוג הנכס שברשותם: הן מבחינת חווית המשתמש והן מבחינת מקסום רווחים. Incounter מוטמעת בקלות לכל כתובת URL בעזרת קוד javascript, וקהילה קמה לחיים: היוזרים יכולים לצ'וטט, לכתוב, לצלם וידאו, לשחק ועוד.
קהילה אקסלוסיבית של מנהלים ומנהיגים מרחבי העולם שנפגשים על מנת לשמוע, לדון ולהשפיע בנושאי טכנולוגיה, מדיה וwell being . (יושק בחצי השני של 2019)
Pixel perfect
I can't understand why people are frightened of new ideas. I'm frightened of the old ones
John Cage
Talk to Us
info@theboxg.com    .    972-3-7536100    .    3 Tvu'ot ha-Arets Street. Tel Aviv. 6954627